Heľenine oči

Predstavujeme prvých účinkujúcich. Helenine Oči sú sedemčlenná kapela, úspešne sa výhybajuca žánrovému zaškatuľkovaniu už od roku 1999. Energetickou kombináciou prvkov rocku, ska, reggae, folku a metalu kapela priťahuje najmä festivalové publikum. Nebudú chýbať ani na našom festivale v Námestove, v piatok 5.7.2024 príď aj ty NaFest

DALIBOR JANDA

Predstavujeme prvých účinkujúcich. DALIBOR JANDA - Český spevák pop music, textár a hudobný skladateľ príde na náš festival NaFest v sobotu 6.7.2024. Do Námestova zavíta s kapelou PROTOTYP a hosťom mu bude aj dcéra Jiřina Anna Jandová. Medzi jeho najúspešnejšie piesne...

Gladiator

Gladiator príde v lete do Námestova na hudobný festival Nafest, tešiť sa na nich môžete v sobotu 6.7.2024. Gladiator je slovenská rocková skupina, ktorú v roku 1989 spolu s Georgiom Babulicom založili bratia Miko, Maroš a Dušan Hladký.

Emma Drobná

Emma Drobná vystúpi v Námestove počas festivalu NaFest v sobotu 6.7.2024. Emma je skvelá slovenská speváčka a víťazka štvrtej série speváckej súťaže Česko Slovenská SuperStar.

Peter Bič Project

Peter Bič Project príde do Námestova v piatok 5. júla 2024 . Je to hudobná skupina pochádzajúca z Košíc. V roku 2010 ju po odchode z kapely IMT Smile založil gitarista Peter Bič. Sleduj NaFest , postupne predstavíme ďalších účinkujúcich.

Ščamba

ŠČAMBA - hudobno-zábavná kapela zavíta do Námestova na hudobný festival NAFEST v piatok 5.7.2024. Skupina Ščamba vznikla na prelome tisícročí za účelom zabávať a rozveseľovať ľudí. Radí sa do žánru medzi ľudovo až humoristické kapely. Ich koncert tvoria veselé skladby...

Maduar

Skupina MADUAR príde do Námestova v rámci slovenského turné 30 rokov na scéne 🙂 Legendárne hity Hafanana, Do it, Saturday Party Time, či Ramaya preslávili skupinu po celom svete. Maduar si môžete vypočuť v sobotu 6.7.2024 na Nabreží Oravskej priehrady.

Drišľak

Drišľak - známa “vychodňarska” skupina, ktorá svojou temperamentnosťou, spevom a hlavne ľahučkým humorom zabáva ľudí nie len po Slovensku. V Námestove už v lete 5.7.2024 na hudobnom festivale NAFEST.

Kmeťoband

KMEŤOBAND zahrá v Námestove v piatok 5.7.2024 🙂 Do širšieho povedomia poslucháčov súčasných populárnych hudobných žánrov sa zapísali aj úspešnou spoluprácou so známym raperom Rytmusom. Piesne sú nabité temperamentom a emóciami. Žánrovo spadajú do kategórie rom-popu s...

Ploštín Punk

Legendárny PLOŠTÍN PUNK príde v lete do Námestova 🙂 Ako kapela fungujú od roku 1992 a stále ich to baví. Skupina vystúpi 5.7.2024 počas festivalu NAFEST na nábreží Oravskej priehrady.

Sokoly

SOKOLY sú prvou slovenskou hudobnou skupinou, ktorá spája ľudovú pieseň a populárne piesne iných žánrov do spoločnej melódie. Na ich vystúpenie sa môžete tešiť 5.7.2024 na nábreží Oravskej priehrady.