Ploštín Punk

Legendárny PLOŠTÍN PUNK príde v lete do Námestova 🙂 Ako kapela fungujú od roku 1992 a stále ich to baví. Skupina vystúpi 5.7.2024 počas festivalu NAFEST na nábreží Oravskej priehrady.

DALIBOR JANDA

Predstavujeme prvých účinkujúcich. DALIBOR JANDA - Český spevák pop music, textár a hudobný skladateľ príde na náš festival NaFest v sobotu 6.7.2024. Do Námestova zavíta s kapelou PROTOTYP a hosťom mu bude aj dcéra Jiřina Anna Jandová. Medzi jeho najúspešnejšie piesne...

Heľenine oči

Predstavujeme prvých účinkujúcich. Helenine Oči sú sedemčlenná kapela, úspešne sa výhybajuca žánrovému zaškatuľkovaniu už od roku 1999. Energetickou kombináciou prvkov rocku, ska, reggae, folku a metalu kapela priťahuje najmä festivalové publikum. Nebudú chýbať ani na...

Gladiator

Gladiator príde v lete do Námestova na hudobný festival Nafest, tešiť sa na nich môžete v sobotu 6.7.2024. Gladiator je slovenská rocková skupina, ktorú v roku 1989 spolu s Georgiom Babulicom založili bratia Miko, Maroš a Dušan Hladký.

Emma Drobná

Emma Drobná vystúpi v Námestove počas festivalu NaFest v sobotu 6.7.2024. Emma je skvelá slovenská speváčka a víťazka štvrtej série speváckej súťaže Česko Slovenská SuperStar.

Peter Bič Project

Peter Bič Project príde do Námestova v piatok 5. júla 2024 . Je to hudobná skupina pochádzajúca z Košíc. V roku 2010 ju po odchode z kapely IMT Smile založil gitarista Peter Bič. Sleduj NaFest , postupne predstavíme ďalších účinkujúcich.

Ščamba

ŠČAMBA - hudobno-zábavná kapela zavíta do Námestova na hudobný festival NAFEST v piatok 5.7.2024. Skupina Ščamba vznikla na prelome tisícročí za účelom zabávať a rozveseľovať ľudí. Radí sa do žánru medzi ľudovo až humoristické kapely. Ich koncert tvoria veselé skladby...

Maduar

Skupina MADUAR príde do Námestova v rámci slovenského turné 30 rokov na scéne 🙂 Legendárne hity Hafanana, Do it, Saturday Party Time, či Ramaya preslávili skupinu po celom svete. Maduar si môžete vypočuť v sobotu 6.7.2024 na Nabreží Oravskej priehrady.

Drišľak

Drišľak - známa “vychodňarska” skupina, ktorá svojou temperamentnosťou, spevom a hlavne ľahučkým humorom zabáva ľudí nie len po Slovensku. V Námestove už v lete 5.7.2024 na hudobnom festivale NAFEST.

Kmeťoband

KMEŤOBAND zahrá v Námestove v piatok 5.7.2024 🙂 Do širšieho povedomia poslucháčov súčasných populárnych hudobných žánrov sa zapísali aj úspešnou spoluprácou so známym raperom Rytmusom. Piesne sú nabité temperamentom a emóciami. Žánrovo spadajú do kategórie rom-popu s...

Sokoly

SOKOLY sú prvou slovenskou hudobnou skupinou, ktorá spája ľudovú pieseň a populárne piesne iných žánrov do spoločnej melódie. Na ich vystúpenie sa môžete tešiť 5.7.2024 na nábreží Oravskej priehrady.